Darmowe terminal płatniczy przez dwanaście miesięcy 

Każde przedsiębiorstwo działające na polskim rynku ma sposobność skorzystania z darmowego terminala płatniczego. Projekt Polska Bezgotówkowa jest kierowany głównie do małych , a ponadto średnich przedsiębiorstwem. Według wymagań skryptu każda firma spełniająca kryteria otrzyma co najmniej jeden terminal płatniczy Wrocław bezpłatnie na okres dwunastu miesięcy.

Jest to zdecydowanie wystarczający czas, by każdy przedsiębiorca mógł sprawdzić funkcjonalność posiada w swojej firmie terminala płatniczego. O ile to urządzenie nie spełni waszych oczekiwań, będziecie mogli je oddać po okresie dwunastu miesięcy. Realnie warto korzystać z tej możliwość, gdyż nic ona nie kosztuje, a daje wam szansę sprawdzenia nowoczesnego urządzenia, które jest obecnie nazywane płatnościami przyszłości (warto także zobaczyć: darmowy terminal płatniczy wrocław). 
Każda średnia , a dodatkowo mała firma ma prawo ubiegać się o co najmniej jeden darmowy terminal płatniczy Wrocław. Twórcy projektu zakładają jednakże maksymalną ilość przyznawanych terminali płatniczych na trzy. Otrzymanie trzech egzemplarzy wymaga jednak dokładne udokumentowania ich zastosowania. O ile doskonale udokumentujecie użytkowanie wszystkich trzech terminali płatniczych, to otrzymacie je całkowicie za darmo (źródło informacji: polska bezgotówkowa wrocław). Warto zatem o tym pamiętać, jeżeli w waszym zakładzie usługowym potrzebnych jest w dodatku terminali płatniczych. Bez wątpienia po upłynięciu okresu dwunastu miesięcy, wasze przedsiębiorstwo jest zobowiązane do bezzwłocznego zwrócenia wszystkich trzech darmowych terminali płatniczych. Faktycznie warto korzystać z tego projektu, gdyż nic on nie kosztuje, a pozwoli wam sprawdzić funkcjonalność tego wspaniałego urządzenia. 

Źródło informacji: darmowy terminal płatniczy wrocław.