Najlepsze i tanie komputery dostępne na rynku 

Komputery wciąż cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom z całą pewnością nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeśli pragniemy posiadać stacjonarny sprzęt  w swoim domu to znacznie lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są głównie o sporo bardziej trwałe i wręcz mini PC będzie pięknie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to więc totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeżeli już więc nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (więcej informacji: bezwentylatorowy komputer). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o sporo dłużej. 
Komputer, tożsamo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca pln do wręcz dziesięciu albo piętnastu tysięcy pln. Cena komputera zależy głównie od funkcji, jaką ma spełniać. O ile potrzebny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące pln (zobacz również: Intel Core i5). Tanie komputery do dwóch tysięcy pln perfekcyjnie sprawdzą się dla osób, które chcą wyłącznie przeglądać strony internetowe, sprawdzać swoje media społecznościowe , a oprócz tego oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez najmniejszego problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie strony www. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto zdawać sobie sprawę wybierając na prawdę świetny dla siebie model. 

Sprawdź tutaj: komputery atom.