Nocleg w dobrym hotelu – hotel Wałbrzych

Hotel ibis styles należy do najlepiej innowacyjnych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię i co niemiara atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. W ofercie hotelu ulokowane są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz rodzinne studia. Prawie każdy z gości ma możliwość bez ograniczenia korzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w ogromnej rozpiętości czasowej, dzięki czemu prawie każdy z gości z całą pewnością znajdzie coś stosownego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi przygotowane zostały łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można też korzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście posiadają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, ale mogą skorzystać także z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje również możliwość przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdego czworonożnego pupila pobierana jest jednakże opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się również spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje idealnym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: ibis styles.