Nocleg w Wałbrzychu – noclegi Wałbrzych

Hotel ibis styles powinno się do najlepiej przyszłościowych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię i pełno atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest perfekcyjnym wyjściem dla rodzin z dziećmi. W spisie produktów/usług hotelu znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz rodzinne studia. Każdy z gości może bez ograniczenia korzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w sporej rozpiętości czasowej, dzięki czemu każdy z gości z pewnością znajdzie coś stosownego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi przygotowane zostały łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można również korzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście mają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, ale mogą skorzystać także z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje również możliwość przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdego czworonożnego pupila pobierana jest jednakże opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się także spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje doskonałym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: noclegi Wałbrzych.