Nowa gra wyścigowa 

Właściwie każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich odpowiednim kumplem w nielegalnym wyścigu. Z całą pewnością nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, ażeby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednak w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych krajach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, niemniej jednak dla większości z nas nielegalne wyścigi są w pełni niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz dodatkowo nie posiadamy adekwatnego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w faktycznym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością w gronie facetów, w szczególności te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic zadziwiającego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i każdy z nas woli spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a każdy street race jest w pełni inny. Ciężko jest także oszacować poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie umiejętności posiada nasz współzawodnik. Jeśli więc od dawna marzyliście o testom swoich sił w wyścigu ulicznym to warto zainstalować odpowiednią grę na swoim laptopie albo komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością wśród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość potencjalnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Źródło: Multiplayer.