Snapchat- nowy sposób komunikacji

Internet w tych czasach jest zasadniczym miejscem komunikacji nie tylko nastolatków. Podobnie „klikają” ze sobą też dorośli. Jednakże młodzieży jest tutaj większość. Wiele aplikacji na system operacyjny Android jest tworzonych teraz dla młodych.

Jedną z nich jest snapchat. Polega ona na tym, iż dwie mężczyźni i kobiety wysyłają sobie nawzajem zdjęcia snapchat stał się przez to bardzo modny, ponieważ ilustracje ze snapchata znikają po kilku sekundach. Dzięki temu można swobodnie wysyłać głupie miny czy prywatne sprawy bez obawy, że ktoś niechciany je zobaczy albo gdzieś je udostępni. Nastolatkowie uwielbiają tą aplikację poprzez kolejną sposobność: przerabiania zdjęć. I nie tylko za to. W snapchacie można wysyłać sobie również krótkie filmiki, dzięki którym możemy się pochwalić tym, co teraz realizujemy, gdzie i z kim jesteśmy, czy taką drobnostką, jak to co jemy. Ze stuprocentową pewnością w wielu chwilach zdjęciem możemy przekazać wiele więcej, niż normalną wiadomością tekstową. A do snapchata potrzebne nam jest jedynie wi-fi, bądź Internet!

Trudno odnaleźć minus snapchat Polska i praktycznie w każdym kraju na świecie ma możliwość pobrać tą aplikację za darmo. Dzięki temu prawie każdy z nas bez żadnych opłat ma prawo skorzystać z tej aplikacji. Musimy wyłącznie mieć zainstalowany na telefonie system operacyjny Android i dostęp do Internetu. Dzięki tym dwóm rzeczom możemy już korzystać z tej aplikacji w każdej chwili.

Podobno nawet najwięksi przywódcy światowi czasami wysyłają snapy do swoich żon. Dlaczego zatem nie możesz ich wysyłać również ty?

Sprawdź sam: zdjęcia snapchat.