Tanie i sprawdzone komputery 

W teraźniejszych czasach coraz większa ilość osób kreuje swoje obowiązki służbowe także poza biurem. Jeżeli już posiadamy służbowego laptopa to po prostu zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to standard i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takiej okoliczności warto zainwestować swoje środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można aktualnie kupić za niecałe dwa tysiące, ale także za ponad dziesięć tysięcy złotych (polecam: bezwentylatorowe chłodzenie). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują wysokiej jakości sprzętu, by móc pograć w własną ulubioną grę komputerową. Jeżeli dla was komputer ma służyć wyłącznie i tylko do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej priorytetowych modeli (zobacz również: OPS). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych zadań, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili oraz obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej realizowane czynności przez pracowników biurowych i bez najmniejszego problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie także zajmował niedużo miejsca, co zdecydowanie będzie dużym plusem, jeżeli już nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to nieduży i dość tani sprzęt, niemniej jednak spokojnie posłuży wam wspaniale przez wiele lat. Komputery są o wiele bardziej trwałe, niż laptopy i średnio każdy komputer pięknie działa prze osiem lub dziesięć lat. Po tym czasie będziecie na nieszczęście musieli zainwestować w nowy model.  

Więcej: niskobudżetowe komputery.